WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

Ferie Zimowe 2020

W okresie ferii zimowych Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Korusiewicza w Siewierzu zaprosiła wszystkie chętne dzieci  do wspólnej zabawy i zajęć plastycznych pod nazwą „Rosyjskie Ferie”. Zajęcia odbywały się w poniedziałki, wtorki i środy. Dzieci wykonując różne prace plastyczne  zdobywały wiedzę na temat kultury Rosji.

Czytaj więcej...

W czasie ferii zimowych, dzieci, które postanowiły twórczo i aktywnie spędzić czas miały możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez filię biblioteczną w Brudzowicach. Trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych organizowane były spotkania podczas, których mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi oraz wyobraźnią.

Czytaj więcej...

Wszystko co dobre szybko się kończy. Zakończyły się ferie zimowe, a wraz z nimi dobiegły końca zajęcia dla dzieci zorganizowane przez wojkowicką filię biblioteczną.

Czytaj więcej...

Tegoroczne ferie zimowe w Fili Bibliotecznej w Żelisławicach były pełne atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych. Łącznie w 6 spotkaniach wzięło udział 15 dzieci a frekwencja wyniosła 67 osób.

Czytaj więcej...