Warning: A non-numeric value encountered in /start/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /start/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc działa na terenie Gminy Siewierz od 2010 roku i jego głównym celem statutowym są działania na rzecz dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami. Gmina Siewierz przeznacza środki finansowe na coroczną działalność tej organizacji pozarządowej, a wspólnymi staraniami w 2018 roku utworzyliśmy siedzibę stowarzyszenia, w której znajdują się: sala integracji sensorycznej, Sala Doświadczania Świata, sala do fizjoterapii oraz gabinet pedagoga/logopedy. W miejscu tym organizowane są bezpłatne zajęcia terapeutyczne
z fizjoterapeutą, neurologopedą oraz z terapeutą integracji sensorycznej. Jeśli powyższy projekt zwycięży to 50 dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego zostanie objętych zajęciami terapeutycznymi. Liczymy na Wasze wsparcie i wrażliwość na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie z Gminy Siewierz:
👉 PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

👉 99.980,00 zł może trafić na rzecz 50 dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami z terenu powiatu będzińskiego. Beneficjenci zadania będą uczestniczyć w zajęciach integracji sensorycznej, zajęciach w Sali Doświadczania Świata, zajęciach z psychologiem i dietetykiem, alpakoterapii, hipoterapii i dogoterapii.
👇
Jak zagłosować elektronicznie❓❓❓ Przedstawiamy szczegółową instrukcję:
1️⃣ Wejdź na https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start - ZAGŁOSUJ.
2️⃣ Zadania z puli Regio.
3️⃣ Zadania w podregionie 7 – powiaty: będziński, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec – POKAŻ.
4️⃣ MBO-0108/P7/23 - PEŁNOSPRAWNI mieszkańcy województwa śląskiego - działania skierowane na utrzymanie i poprawę zdrowia oraz jakości życia dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.
5️⃣ODDAJ GŁOS NA TEN PROJEKT.
6️⃣ Zjedź w dół strony.
7️⃣ Wypełnij i wyślij.
8️⃣ Wpisz kod sms wysłany na Twój tel. komórkowy - ZATWIERDŹ.
DZIĘKUJEMY 🙂 🙂 🙂
ℹ UWAGA ℹ
▶ Na każdy numer telefonu może być wysłanych maksymalnie 5 kodów weryfikujących (liczą się kody wykorzystane do zatwierdzenia głosowania).
▶ Dzieci również mogą głosować.

▶ SMS jest oczywiście bezpłatny!!!

▶Dane osób głosujących są w 100 % bezpieczne.

▶Głosowanie trwa do 12 września 2023 r.

 
Jak zagłosować papierowo??

  1. Wydrukuj i wypełnij kartę do głosowania.
  2. Wrzuć wypełnioną kartę do głosowania do urny. Lista punktów głosowania papierowego dostępna jest pod poniższym adresem https://bo.slaskie.pl/content/punkty-glosowania-mbo-2023

lub

Prześlij kartę do głosowania na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice lub jego komórek zamiejscowych z dopiskiem na kopercie „Marszałkowski Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”.