SPOTKANIE REGIONALNE JAK TO W SIEWIERZU DAWNIEJ BYWAŁO…OPOWIEŚCI O MIEJSCACH, LUDZIACH, ZWYCZAJACH I OBRZĘDACH W SIEWIERSKIEJ BIBLIOTECE

W dniu 24 kwietnia 2025 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Leona Korusiewicza w Siewierzu odbyło się spotkanie regionalne Jak to w Siewierzu dawniej bywało…Opowieści o miejscach, ludziach, zwyczajach i obrzędach.





