WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

W okresie ferii zimowych w siewierskiej bibliotece odbywały się zajęcia plastyczno –literacko -ruchowe pod wspólnym hasłem „Ferie z misiami, miśkami i niedźwiedziami”. Młodzi uczestnicy tych spotkań mieli okazję przypomnieć sobie, ale też i poznać mniej


i bardziej popularnych misiów- bohaterów książek jak m.in. miś Uszatek, Paddington, Colargol, Jogi, Kubuś Puchatek i wielu, wielu innych.
W trakcie zajęć powstały różnorodne, ciekawe prace plastyczne przedstawiające m.in. misiowe miasteczko, drzewa genealogiczne, niezbędniki i portrety poszczególnych misiów, a także krawaty, kapelusze oraz inne prace wykonane różnymi technikami plastycznymi.
Na spotkaniach zimowych nie zabrakło też projekcji filmów na DVD, ulubionych przez dzieci podchodów i innych zabaw ruchowych służących wzajemnej integracji.
Na zakończenie wspólnie miło spędzonego czasu 20 uczestników tych spotkań otrzymało pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Powstała też wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci w trakcie zajęć.

MGBP-Jolanta Jakubczyk