WYDARZENIA

NASI GOŚCIE

BIBLIOWAKACJE

WAKACJE W BIBLIOTECE

BIBLIOFERIE

FERIE W BIBLIOTECE

Miło nam poinformować, że biblioteka w Siewierzu, otrzymała podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy za zaangażowanie i udział w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania.

Wraz z podziękowaniami siewierska książnica otrzymała również okolicznościowy egzemplarz „Balladyny” Juliusza Słowackiego, do której to lektury biblioteka oraz Reprezentacyjna Orkiestra Miasta i Gminy Siewierz zapraszała 5 września 2020 roku podczas Ogólnopolskiego Narodowego Czytania dzieł literatury polskiej.

Raz jeszcze pragniemy gorąco podziękować wszystkim tym z Państwa, którzy zechcieli przyłączyć się do akcji czytelniczej, w tym roku z powodu panującej pandemii, z wykorzystaniem nowoczesnych  form komunikacji.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Reprezentacyjnej Orkiestrze Miasta i Gminy Siewierz za wspólne  czytanie, które stało się okazją, aby umocnić nas w przekonaniu, że dobra literatura i muzyka potrafią nas jednoczyć w każdej sytuacji. Zapraszamy  do zapoznania się z nagraniem, które można obejrzeć wchodząc na stronę internetową biblioteki lub na Facebooka.

MGBP w Siewierzu